Bluzy bawełniane

W ofercie skierowanej do firm znajdziesz szeroki wybór bluz bawełnianych. Proponujemy bluzy dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci. Możesz bardzo łatwo dopasować bluzy bawełniane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań swojej firmy. Do wyboru są modele bluz w rozmiarze od XS do XXL. Są wykonane z wysokiej jakości bawełny i dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu bardzo łatwo uda Ci się wybrać tę odzież dla swoich pracowników. Będą prezentować się w niej bardziej młodzieżowo i przystępnie.

Bluzy te są wyposażone w regulację w postaci ściągaczy. Wyróżniają się lekkością i raglanowymi rękawami. Jeśli zależy Ci na tym, by przed złożeniem dużego zamówienia zobaczyć projekt, zamów poglądową bluzę z testowym haftem. Wszelkie zamówienia zrealizujemy w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

Kontakt

kom. +48 502 468 561
fax +48 18 4464 015
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl
Facebook   Twitter  

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl