Bezrękawniki robocze

Bezrękawniki robocze z Twoim logo!

Obecnie wymagania stawiane odzieży roboczej są coraz wyższe: musi być wygodna, ciepła, wytrzymała, wykonana z odpowiedniej, przepuszczającej powietrze tkaniny, a także atrakcyjna pod względem wizualnym. Coraz więcej pracodawców uświadamia sobie, że nie tylko gwarantuje ona komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy, ale i jest wizytówką firmy. Podczas gdy na lato dobrym wyborem będą różnego rodzaju koszulki i t-shirty, w okresie przejściowym warto wybrać bezrękawniki robocze.

Bezrękawniki jako wygodna i funkcjonalna odzież robocza

Bezrękawniki doskonale sprawdzają się w wielu firmach jako wygodna i funkcjonalna odzież robocza. Przede wszystkim zapewniają komfort techniczny, nie krępując przy tym ruchów, dzięki czemu pracownik może bez problemu wykonywać wszystkie powierzone mu zadania. Są bardzo uniwersalne, mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez osoby pracujące w wielu branżach: przez budowlańców, pracowników magazynów i chłodni, ochroniarzy, służby ratunkowe czy kierowców. Mogą być przydatne w różnego rodzaju pracach wymagających wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu, choć można nosić je również w pomieszczeniach. W zależności od tego, co założymy pod spód, sprawdzą się na różne pory roku. Latem można narzucić bezrękawnik na dowolny (na przykład reklamowy) t-shirt. Bezrękawniki idealnie pasują również do flanelowych koszul. W chłodniejsze dni warto nosić bezrękawnik w połączeniu z bluzą lub polarem. W przeciwieństwie do zwykłych kurtek, taki zestaw umożliwi o wiele większą swobodę ruchów, co może być bardzo istotne przy wykonywaniu prac, które wymagają dużej dokładności i precyzji. Odpowiedni materiał zapewnia komfort cieplny i ochronę przed wiatrem i deszczem. Niektóre z modeli bezrękawników posiadają duże kieszenie, które pomieszczą przydatne narzędzia.

Jakie bezrękawniki robocze wybrać dla swoich pracowników?

Bezrękawniki z polaru

Jako bezrękawniki robocze bardzo często wykorzystywane są bezrękawniki z polaru. To materiał bardzo często pojawiający się w ofercie producentów odzieży sportowej i lubiany przez użytkowników ze względu na swoje właściwości – dobrze przepuszcza powietrze, jest miękki i przyjemny w dotyku, a przede wszystkim bardzo ciepły. Ze względu na bardzo dobrą termoizolację, bezrękawnik z polaru doskonale sprawdzi się przy niskich temperaturach. Może być bardzo dobrym wyborem dla pracowników wykonujących prace fizyczne, kierowców, magazynierów czy pracowników chłodni. Polar jest także tkaniną hydrofobową – czyli taką, która odbija krople wody – co jest przydatne podczas lekkich opadów deszczu.

Bezrękawniki typu softshell

Jeżeli szukasz bezrękawnika, który sprawdzi się także w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, dobrym wyborem mogą być modele typu softshell. Zostały one wykonane ze specjalnej, trójwarstwowej dzianiny. Zewnętrzna warstwa została zaprojektowana tak, by chronić przed silnym wiatrem, a w niektórych przypadkach również deszczem. Wewnątrz znajduje się ocieplenie (np. fleecowe) i specjalna membrana, która przepuszcza powietrze, dzięki czemu nie musimy się obawiać zgrzania i przepocenia. Bezrękawniki typu softshell są polecane przede wszystkim tym pracownikom, którzy swoje zajęcia muszą wykonywać na zewnątrz, w różnych warunkach pogodowych, często łącząc je z intensywnym wysiłkiem fizycznym, np. na budowie.

Zamów bezrękawniki, które będą stanowiły wizytówkę Twojej firmy

W naszej ofercie znajdą Państwo bezrękawniki damskie i męskie, w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Mogą Państwo zlecić nam zamówienie odzieży roboczej, której fason będzie dostosowany do potrzeb Państwa pracowników, z wybranych materiałów. Na bezrękawniku można umieścić nadrukowane lub wyszywane logo firmy. Taki strój, wygodny i estetyczny, będzie stanowił najlepszą wizytówkę firmy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – u nas na pewno znajdziesz odpowiedni bezrękawnik do różnych zastosowań.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl