Kurtki zimowe

Jeśli w swojej firmie stawiasz na praktyczne rozwiązania, z pewnością docenisz tę cechę także w kurtkach zimowych, które oferujemy. Są to ciepłe i wygodne okrycia wierzchnie, zapewniające maksymalny komfort podczas użytkowania. Twoi pracownicy i współpracownicy z pewnością w nich nie zmarzną. Kurtki te są wyposażone w puchowe ocieplenie, które najlepiej sprawdza się podczas mroźnej zimy. W naszej ofercie są dostępne kurtki zimowe dla kobiet i dla mężczyzn. Bogaty wybór kolorów i połączeń odcieni pozwoli Ci dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Kurtki zimowe z naszej oferty powstają w Polsce. Możesz zamówić podglądową kurtkę, by upewnić się, że prawidłowo wykonaliśmy projekt. Zamówienia realizujemy w korzystnym dla Ciebie terminie.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl