Kurtki polarowe z kapturem

Kurtki polarowe damskie i męskie z kapturem dostępne w P.P.U.H. Ultrek stanowią popularny wybór w sezonie jesienno-zimowym. Cenią je zarówno osoby, które pracują na co dzień na zewnątrz, w trudniejszych warunkach atmosferycznych, jak i te, które swój wolny czas poświęcają na różne aktywności na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kurtki polarowe damskie i męskie — najlepsza ochrona przed zimnem i wiatrem

Kurtki polarowe damskie i męskie, wykonane z wysokiej jakości dzianiny polarowej o gramaturze 360 g/m² wyróżniają: bardzo dobra izolacja cieplna oraz właściwości wiatroszczelne. Jest to najczęściej wybierany typ odzieży dla osób pracujących na zewnątrz budynków, ponieważ zapewnia on doskonałą ochronę przed zimnem i wiatrem.

Kurtki z odpinanym kapturem stworzono dla wygody

Kurtki polarowe zostały wyposażone w wiele praktycznych elementów, takich jak np.: boczne kieszenie zamykane na zamek, elastyczne mankiety, regulacja dolnej części na gumę ze stoperami, wzmocnienia na karku, barkach i łokciach czy też odpinany kaptur. Dzięki tym rozwiązaniom można zawsze dostosować kurtkę, nie tylko do zmieniających się warunków pogodowych, ale także preferencji i stylu osobistego.

Gdy mówimy o wygodzie, warto wspomnieć także o materiale wykonania, czyli polarze. Jest on miękki i przyjemny w dotyku, lekki oraz bardzo elastyczny. Nie ogranicza również ruchów, co sprawia, że kurtka polarowa jest bardzo komfortowa w codziennym użytkowaniu.

Kurtki polarowe damskie i męskie są dostępne w stonowanych barwach lub z kolorowymi akcentami

Kurtki polarowe są dostępne w różnych kolorach, stylach i wzorach, dzięki czemu można je łatwo dopasować do gustu. W przypadku pracowników najczęściej wybierane są modele w stonowanej kolorystyce, np. szare, granatowe, grafitowe lub czarne. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wyposażyć się w kurtkę polarową koloru czerwonego, niebieskiego, pomarańczowego lub zielonego. Istnieje również możliwość wprowadzenia drugiego koloru do kurtki, np. w postaci kontrastującej stójki wewnętrznej lub zamka.

W P.P.U.H. „Ultrek” oferujemy także kurtki polarowe firmowe, wzbogacone logotypami przedsiębiorstwa. Odzież personalizowana nie tylko doskonale spełnia swoje funkcje, ale także pełni rolę nośnika reklamy i zwiększa rozpoznawalność marki w otoczeniu. Zastosowanie kurtek z logotypem zwiększa również wśród pracowników poczucie przynależności do firmy oraz przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa. Z tego rozwiązania chętnie skorzystają: pracownicy budowlani, kurierzy, pracownicy usług komunalnych, przedstawiciele handlowi, sprzedawcy, serwisanci, a także pracownicy BOK.

Polar to materiał, który jest łatwy w pielęgnacji

Polarowe kurtki są bardzo łatwe w pielęgnacji — szybko schną i można je prać w pralce, w temperaturze 30 lub maksymalnie 40 stopni Celsjusza. W P.P.U.H. Ultrek polary są szyte z dzianin Polartec®: Thermal Pro®, 100 Series, 300 Series®, Power Stretch® oraz WINDBLOC®. Polary Polartec cechuje wyjątkowa trwałość i odporność na ścieranie. Nie niszczą się one, nawet wskutek wielokrotnego prania. Aby zachować miękkość materiału, lepiej używać do prania kapsułek lub żelu, bez dodatku płynu zmiękczającego do tkanin. Wskazane jest również wirowanie na niższych obrotach.

Kurtki polarowe mają uniwersalny charakter

To, co wyróżnia nasze kurtki polarowe to także uniwersalność. Nadają się one do noszenia w różnych sytuacjach, począwszy od prac prowadzonych na świeżym powietrzu, po spacery z psem, treningi w plenerze czy też górskie wycieczki. Polar może być stosowany jako odzież robocza i zakładany wyłącznie do pracy. Może on też towarzyszyć nam na co dzień, jako jedna z warstw izolacyjnych na chłodniejsze dni.

Kurtki polarowe są dostępne w przystępnych cenach

Klienci cenią nasze kurtki polarowe damskie i męskie również z powodu przystępnych kosztów zakupu. To rodzaj odzieży, który jest dostępny w szerokim zakresie cenowym, dzięki czemu wyposażenie pracowników w polary nie wiąże się z nadmiernym obciążeniem dla firmowego budżetu. Jako producent polarów oferujemy atrakcyjne rabaty — zapraszamy do wypełnienia formularza, który znajduje się poniżej, aby zapoznać się z wyceną.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl