Informacje - o firmie

O firmie

Jesteśmy producentem polarów reklamowych Polartec® i bluz polarowych

Na rynku odzieżowym działamy od 1992 roku. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości odzieży polarowej z materiałów firmy Polartec® oraz szyciem polarów reklamowych na potrzeby firm i instytucji. W naszej ofercie znajdują się kurtki, bluzy polarowe, kamizelki, polary neon, czapki, szaliki, chustki, opaski i koce polarowe.

Nasze polary szyjemy między innymi z dzianiny Polartec® Thermal Pro® (znakomita izolacja termiczna, doskonała oddychalność i wyjątkowa trwałość), POLARTEC® 100 Series (najcieńsza i najlżejsza z serii dzianin POLARTEC®), Polartec® 300 Series® (najgrubsza i najcieplejsza odmiana dzianiny POLARTEC® – trwała, lekka i o doskonałej oddychalności), Polartec® WINDBLOC® (zapewnia 100% ochronę przed wiatrem), Polartec® Power Stretch® (elastyczna dzianina z dwoma warstwami – na zewnątrz warstwa odporna na wiatr a wewnątrz warstwa, która utrzymuje ciepły i suchy mikroklimat). Głównymi cechami tych tkanin są przede wszystkim doskonała oddychalność oraz wyjątkowa trwałość i odporność na ścieranie. Polar uszyty z tkaniny Polartec® jest lekki, szybko schnie, jest odporna na wielokrotne pranie i nie pilinguje się.

nasz sklep stacjonarny z polarami i odzieżą softshell - zdj 01
nasz sklep stacjonarny z polarami i odzieżą softshell - zdj 02

Licencjonowany producent odzieży polarowej Polartec® z wieloletnim doświadczeniem

Mamy dużą wiedzę i bogate doświadczenie w produkcji odzieży firmowej. Każdy zainteresowany może liczyć na naszą pomoc w wyborze najskuteczniejszych rozwiązań ponieważ wiemy, że potrzeby i oczekiwania klientów zawsze są inne. Aby ułatwić naszym klientom wybór najlepszego zestawienia kolorystycznego dla bluzy firmowej wprowadziliśmy usługę profesjonalnej wizualizacji gotowych produktów. Dzięki tej usłudze możemy przygotować grafikę z dowolnym układem kolorystycznym bluzy polarowej oraz wkomponować logotyp firmy zainteresowanej zakupem.

Jako producent polarów reklamowych i bluz polarowych z nadrukiem i haftem co roku dostarczamy naszym klientom kilkanaście tysięcy polarów. Ubieramy pracowników i klientów wielu znaczących firm na polskim rynku. Jakość naszych produktów oraz systematyczna praca nad doskonaleniem naszej oferty powodują, że mamy liczną rzeszę stałych klientów, którzy corocznie zamawiają polary w naszym zakładzie. Lista naszych odbiorców znajduje się w zakładce Realizacje.

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma oraz członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Polartec - logo
Rzetelna Firma - logo
PIAP - logo

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl