Bluzy polarowe dziecięce – polary dla dzieci

Polary dla dzieci – bluzy polarowe dziecięce w wielu wariantach kolorystycznych i w wielu różnych rozmiarach. Z łatwością dobierzemy idealny polar dla Twojego dziecka (do różnych form aktywności).

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – u nas na pewno znajdziesz odpowiedni polar dla swojego dziecka.

Polarowe bluzy dziecięce z naniesionym logo są dobrym sposobem na zareklamowanie marki. Mogą służyć zarówno do promowania firm z ofertą kierowaną do dzieci, jak i tworzących produkty odpowiednie dla konsumentów w różnym wieku. Dzięki polarom marka reklamuje się w każdym miejscu, w którym znajduje się dziecko ubrane w bluzę z logo.

Praktyczne bluzy polarowe dla dzieci

Dziecięce bluzy polarowe są lubiane przez młodych użytkowników ze względu na swobodę ruchów. Cenią je również rodzice, gdyż polar jest ciepły, odporny na gniecenie i praktyczny. Bluza uszyta z tego materiału służy przez długi czas – można nosić ją do szkoły, na plac zabaw, a także na górskie wycieczki. Dzięki temu liczba miejsc, w których dziecko zakłada polar, jest niemal nieograniczona!

Polar dziecięcy z trwałym logo

Praktyczny polar dziecięcy jest oznakowany za pomocą logo odpornego na spieranie. Nawet po wielu praniach w pralce automatycznej znak marki jest czytelny. Jego kolory nie blakną, a kształt logo umożliwia bezbłędne rozpoznanie firmy już z daleka. Dzięki temu bluza dziecięca znakomicie sprawdza się w reklamowej roli, wspierając budowanie spójnego wizerunki marki. Trwałe logo jest nanoszone na bluzę za pomocą wybranej przez klienta techniki, dlatego może mieć dowolny kolor, formę i stopień szczegółowości.

Polar dla dziecka w kolorach marki

Bluzy z polaru dla dzieci są dostępne w wielu kolorach. Pełna gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie barwy materiału do identyfikacji wizualnej marki. Firma może zamówić dla swoich najmłodszych klientów bluzy w dziewczęcym, różowym odcieniu, niebieskie, zielone, żółte, a także wielokolorowe. W zależności od barw wykorzystanych do wykonania logo lub stosowanych na firmowych opakowaniach, polar może być jednokolorowy lub posiadać wstawki z materiałów w kontrastowych odcieniach. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów polarów dziecięcych, gotowe bluzy reklamowe od razu kojarzą się z daną marką.

Bluzy rozpinane i wkładane przez głowę

Dla dzieci przygotowano bluzy polarowe z zamkiem błyskawicznym i wkładane przez głowę. Firma może zadecydować, który model lepiej odpowiada na potrzeby jej grupy docelowej. W ten sposób uzupełni przekaz reklamowy o wybrane wartości, dopasowując charakter zamawianych ubrań do rodzaju akcji promocyjnej lub organizowanego eventu. Bluza polarowa z kapturem, zamkiem błyskawicznym i ściągaczami jest odpowiednia na wydarzenia sportowe, natomiast polar na krótki zamek z herbem szkoły może służyć uczniowskiej drużynie sportowej w czasie zawodów.

Polary dziecięce w różnych rozmiarach

Reklamowe polary z logo są dostępne w większości rozmiarów dla dzieci w wieku od kilku do kilkunastu lat. Mogą nosić je młodsze dzieci w szkole podstawowej oraz nastolatkowie. Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że bluzy polarowe z logo są praktycznym gadżetem nie tylko dla maluchów. Odzież reklamowa jest dostępna nawet w rozmiarze 164 lub 170, który pasuje na kilkunastoletnie dziewczęta lub chłopców. Dzięki temu polary są chętnie wybieranym produktem zarówno przez marki z ofertą dla młodszych dzieci, jak i kierowanej do młodzieży.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl