Kurtki puchowe

Wybierz z naszej oferty dla firm ciepłe i lekkie kurtki puchowe. Masz naszą gwarancję, że kurtki, które proponujemy, są idealną powierzchnią na reklamę dla Twojej firmy. Nowoczesne, trwałe i wygodne – takie cechy nie mogą nie przełożyć się na pozytywny odbiór marki. Proponujemy pikowane kurtki puchowe dla kobiet i dla mężczyzn. Bogata kolorystyka, prosty krój to cechy, które zdecydowanie przemawiają za kupnem tej wierzchniej odzieży. Zamówienia realizujemy w atrakcyjnym dla Ciebie terminie.

Możesz także zdecydować się na poglądową kurtkę puchową, jak również sprawdzić, jak wygląda testowy haft. Proponujemy Ci również stałą współpracę, gdyż wtedy zapewniamy systematyczne dostawy odzieży firmowej na bardziej zadowalających Cię warunkach.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl