Blog

Koszulki T-shirt z haftem i nadrukiem – jak mogą pomóc w promocji firmy?

W naszej ofercie dostępne są koszulki T-shirt z haftem i nadrukiem, w różnych kolorach i wzorach. Wiele firm wykorzystuje nasze koszulki męskie lub damskie do promocji. W jaki sposób? Podpowiadamy!

czytaj dalej

Kamizelki i bezrękawniki dla pracowników – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Modna i funkcjonalna odzież robocza bardzo często stanowi najlepszą wizytówkę firmy. Bezrękawniki robocze i ocieplane kamizelki sprawdzają się w wielu branżach – to rozwiązanie, które umożliwia swobodne wykonywanie pracy w różnych warunkach pogodowych. Można zamówić je w korzystnej cenie z estetycznie wyhaftowanym logo firmy, także w ilościach hurtowych. Na co jednak zwracać uwagę przy zakupie, by mieć pewność, że będą odpowiednie dla pracowników?

czytaj dalej

Pomysł na prezent świąteczny – polar lub koszulka z własnym nadrukiem

Znalezienie odpowiedniego pomysłu na prezent bywa trudne, nawet gdy dobrze zna się osobę, którą zamierza się wręczyć upominek. Rozwiązaniem jest personalizowany prezent w postaci odzieży z nadrukiem. Dzięki niemu możesz wręczyć mamie, tacie, mężowi lub żonie coś naprawdę wyjątkowego. Nadruk z wybraną dedykacją lub zabawnym tekstem sprawia wiele radości. Jaką odzież z nadrukiem warto wybrać na świąteczny upominek?

czytaj dalej

Jak wykorzystać odzież reklamową do promocji swojej marki?

Obecnie coraz więcej środków reklamowych oddziałuje na zmysł wzroku, ze względu na to, że ładne czy wyróżniające się logo o wiele łatwiej zapamiętać, niż przykładowo nazwę firmy lub slogan. Ponieważ odzież może być noszona przez pracowników, a nawet konsumentów – jest ona o wiele dłużej oddziałującym na odbiorcę nośnikiem reklamy, niż reklamy telewizyjne. Dowiedz się, w jaki sposób możesz wykorzystać odzież reklamową do promocji swojej marki.

czytaj dalej

Odzież odblaskowa (polary odblaskowe, bluzy, koszulki polo, t-shirty)

Bezpieczeństwo jest najważniejszym aspektem, o jaki należy zadbać, organizując pracę czy przebywając na terenie zakładów i przedsiębiorstw, gdzie należy zachować szczególną ostrożność. Lepsza widoczność poszczególnych osób to pierwszy i najłatwiejszy krok w kierunku zadbania o właściwe warunki przebywania w niebezpiecznych miejscach. Zapewnia to odzież odblaskowa, dzięki której niejednokrotnie możliwe staje się uniknięcie wypadków, często kończących się trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, a nawet utratą życia.

czytaj dalej

Znakowanie odzieży firmowej – metody, jak wybrać najlepszą?

Personalizowanie odzieży przeznaczonej dla pracowników i kontrahentów to popularny i skuteczny sposób promowania swojej marki. Ujednolicone uniformy sprzyjają spójności wizualnej firmy. Wybierając rodzaj ubrań dla pracowników oraz odzieżowych gadżetów reklamowych warto zdecydować się na materiał wysokiej jakości, oraz efektywną metodę znakowania.

czytaj dalej

Polary z logo – ważny element wizerunku firmy

Polary z logo są coraz częściej zamawiane przez firmy w celu zapewnienia pracownikom jednolitej odzieży roboczej. Bluzy tego typu mają przewagę nad ubraniami z innych materiałów ze względu na uniwersalność zastosowania, przystępną cenę i wytrzymałość. Trudno znaleźć alternatywę dla polarów bez wydawania na odzież dla pracowników znacznie wyższej kwoty. Jakie są zalety polarów? Dlaczego warto wybrać dla pracowników polary z logo?

czytaj dalej

Polartec® – doskonała izolacja termiczna oraz komfortowe samopoczucie w każdych warunkach pogodowych

Co to jest polar nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Każdy z nas posiada przynajmniej jedną część garderoby wykonaną z polaru. Kochamy polar za jego doskonałą izolację termiczną i komfortowe samopoczucie w każdych warunkach pogodowych. Słowo polar tak głęboko zakorzeniło się w naszym słowniku, że tym mianem określamy wszystkie produkty wykonane z tego materiału, podobnie jak używamy słowa adidas w odniesieniu do obuwia sportowego niezależnie od tego, kto je wyprodukował. Mimo że bardzo cenimy polar, to tak naprawdę niewiele o nim wiemy. Czy jest polar, jak powstaje, jakie są jego rodzaje i przeznaczenie?

czytaj dalej

Dlaczego warto postawić na odzież reklamową z nadrukiem?

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że reklama to niezbędny element walki o klienta. Jednak mnogość form reklamy wymaga zastanowienia, co do wyboru tej właściwej, odpowiednio dopasowanej przede wszystkim do zamierzonego celu, posiadanych środków i siły oddziaływania. Spoty reklamowe emitowane w radio i telewizji z pewnością zapewnią globalny zasięg reklamy, ale wymagają ogromnych nakładów finansowych, a ich efekt jest na ogół krótkotrwały, bo ograniczony czasem emisji. Szczególnie dla małych i średnich firm najbardziej opłacalna jest reklama oparta na rozdawnictwie różnego rodzaju gadgetów, w tym odzieży reklamowej. Ta forma reklamy nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a w dłuższym okresie czasu może przynosić równie korzystne efekty.

czytaj dalej

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl