Polary z logo – ważny element wizerunku firmy

Polary z logo są coraz częściej zamawiane przez firmy w celu zapewnienia pracownikom jednolitej odzieży roboczej. Bluzy tego typu mają przewagę nad ubraniami z innych materiałów ze względu na uniwersalność zastosowania, przystępną cenę i wytrzymałość. Trudno znaleźć alternatywę dla polarów bez wydawania na odzież dla pracowników znacznie wyższej kwoty. Jakie są zalety polarów? Dlaczego warto wybrać dla pracowników polary z logo?

czytaj dalej

Polartec® – doskonała izolacja termiczna oraz komfortowe samopoczucie w każdych warunkach pogodowych

Polartec Power Stretch materiał

Co to jest polar nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Każdy z nas posiada przynajmniej jedną część garderoby wykonaną z polaru. Kochamy polar za jego doskonałą izolację termiczną i komfortowe samopoczucie w każdych warunkach pogodowych. Słowo polar tak głęboko zakorzeniło się w naszym słowniku, że tym mianem określamy wszystkie produkty wykonane z tego materiału, podobnie jak używamy słowa adidas w odniesieniu do obuwia sportowego niezależnie od tego, kto je wyprodukował. Mimo że bardzo cenimy polar, to tak naprawdę niewiele o nim wiemy. Czy jest polar, jak powstaje, jakie są jego rodzaje i przeznaczenie?

czytaj dalej

Dlaczego warto postawić na odzież reklamową z nadrukiem?

Polary jako odzież reklamowa

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że reklama to niezbędny element walki o klienta. Jednak mnogość form reklamy wymaga zastanowienia, co do wyboru tej właściwej, odpowiednio dopasowanej przede wszystkim do zamierzonego celu, posiadanych środków i siły oddziaływania. Spoty reklamowe emitowane w radio i telewizji z pewnością zapewnią globalny zasięg reklamy, ale wymagają ogromnych nakładów finansowych, a ich efekt jest na ogół krótkotrwały, bo ograniczony czasem emisji. Szczególnie dla małych i średnich firm najbardziej opłacalna jest reklama oparta na rozdawnictwie różnego rodzaju gadgetów, w tym odzieży reklamowej. Ta forma reklamy nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a w dłuższym okresie czasu może przynosić równie korzystne efekty.

czytaj dalej

Kontakt

kom. +48 502 468 561
fax +48 18 4464 015
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl
Facebook   Twitter  

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.