Bluzy bawełniane damskie

Oferujemy szeroki wybór bluz bawełnianych damskich. Proponujemy bluzy dla kobiet z kapturem oraz z zamkiem (rozpinane) i bez zamka. Każda z oferowanych przez nas bluz może być dopasowana do indywidualnych oczekiwań firmy. W ofercie bluzy damskie w rozmiarze od XS do XXL w różnych wersjach kolorystycznych. Każda z oferowanych przez nas bluz nadaje się idealnie jako odzież dla pracowników.

Jeśli zależy Ci na tym, by przed złożeniem dużego zamówienia zobaczyć projekt, zamów poglądową bluzę z testowym haftem. Wszelkie zamówienia zrealizujemy w dogodnym dla Ciebie terminie.

Korzystając z naszej oferty bluz bawełnianych damskich wybierasz nie tylko wysokiej jakości produkt ale masz również gwarancję szybkiego terminu realizacji!

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

Kontakt

kom. +48 502 468 561
fax +48 18 4464 015
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl

Znajdź nas na:

Facebook   Twitter  

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl