Informacje - haft

Haftowanie

Znakowanie polarów

Optymalną techniką znakowania odzieży polarowej jest haft komputerowy. Haft wykonujemy bezpośrednio na polarze oraz w formie naszywki przyszywanej w dowolnym miejscu na polarze. Wybierając naszywkę należy liczyć się z potencjalnym ryzykiem odpruwania naszywki/logotypu.

Zalety haftu

Haftowane logo nie pęka, nie wykrusza się podczas prania, nie ulega wytarciu, nie odbarwia się i nie blaknie w trakcie używania. Dzięki użyciu odpowiednich nici haft zachowuje połysk przez cały czas użytkowania odzieży.

Programy hafciarskie

Koszt wykonania programu sterującego hafciarką wynosi zazwyczaj około 30,00 – 50,00 zł netto. W ramach tej kwoty wykonujemy programy do haftów o różnej wielkości. Koszt obejmuje również testowe wykonanie haftów w kilku wariantach kolorystycznych. Akceptacja wzorów haftów odbywa się na dwa sposoby. Prostsze hafty klienci akceptują na podstawie fotografii przesyłanych w email. Bardziej złożone hafty wysyłamy do akceptacji przesyłką kurierską.

Koszt haftu

Każdy haft wyceniany jest indywidualnie. W ofercie jaką otrzymuje klient znajduje się wycena każdego z wariantów (wielkości) haftów. Cena haftu nie jest powiązana z ilością użytych kolorów. W tabeli kosztów wyszczególniona jest cena za program/programy i cena każdego haftu. Cena haftu zależy od:

  • ilości ściegów (uderzeń igły hafciarki)
  • wielkości zamówienia (nakładu)
  • sposobu wykonania (czy haftujemy element wykroju, gotowy polar, naszywkę)

Zamówienia uzupełniające

W przypadku drugiego i każdego kolejnego zamówienia uzupełniającego nie występują żadne dodatkowe koszty związane z programami hafciarskimi i testowym przygotowaniem haftu. Każde zamówienie jest skatalogowane i dzięki temu mamy możliwość sprawnego wykonania dodatkowych polarów, które są zgodne z pierwszą realizacją.

Ogromne doświadczenie i konkurencyjne ceny

Wieloletnie doświadczenie jako producenta polarów i innej odzieży polarowej z haftem gwarantuje wysoką jakość naszych haftów oraz konkurencyjne ceny!

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl