Odzież robocza

Bluzy robocze i spodnie robocze – komplety

bluza nr 1

Bluza robocza nr 1

3 kolory

bluza nr 2

Bluza robocza nr 2

2 kolory

bluza nr 3

Bluza robocza nr 3

2 kolory

bluza nr 4

Bluza robocza nr 4

2 kolory

bluza nr 5

Bluza robocza nr 5

7 kolorów

Kurtki robocze – odblaskowe

kurtka nr 1

kurtka robocza odblaskowa nr 1

2 kolory

kurtka nr 2

kurtka robocza odblaskowa nr 2

2 kolory

kurtka nr 3

kurtka robocza odblaskowa nr 3

4 kolory

Kurtki robocze

kurtka nr 1

kurtka robocza nr 1

5 kolorów

kurtka nr 2

kurtka robocza nr 2

4 kolory

kurtka nr 3

kurtka robocza nr 2

6 kolorów

kurtka nr 4

kurtka robocza nr 4

5 kolorów

Bluzy robocze softshell – odblaskowe

bluza nr 1

Bluza odblaskowa softshell nr 1

2 kolory

bluza nr 2

Bluza odblaskowa softshell nr 2

2 kolory

bluza nr 3

Bluza odblaskowa softshell nr 3

2 kolory

bluza nr 4

Bluza odblaskowa softshell nr 4

2 kolory

Bluzy robocze softshell

bluza nr 1

Bluza robocza softshell nr 1

4 kolory

bluza nr 2

Bluza robocza softshell nr 2

4 kolory

bluza nr 3

Bluza robocza softshell nr 3

6 kolorów

bluza nr 4

Bluza robocza softshell nr 4

9 kolorów

bluza nr 5

Bluza robocza softshell nr 5

6 kolorów

Polary robocze

bluza nr 1

Polar roboczy nr 1

3 kolory

bluza nr 2

Polar roboczy nr 2

5 kolorów

bluza nr 3

Polar roboczy nr 3

2 kolory

Bezrękawniki robocze

Odzież robocza z Twoim logo!

Oferujemy wytrzymałą i funkcjonalną odzież w postaci bluz roboczych, spodni roboczych, kurtek roboczych oraz polarów roboczych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – niezależnie od branży, w której działa Twoja firma, u nas na pewno znajdziesz odpowiednią odzież roboczą do różnych zastosowań.

Ubrania robocze powinny spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa

Odzież robocza ma za zadanie zapewnić pracownikom ochronę w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Ubrania robocze muszą spełniać odpowiednie standardy bezpieczeństwa, wykazywać się odpornością na różne niekorzystne czynniki, a jednocześnie, zapewniać swobodę ruchów. Powinny one być wykonane z trwałych materiałów, aby służyć przez dłuższy czas. Podczas zakupu odzieży ochronnej warto również zwrócić uwagę na jej dostosowanie do konkretnej branży i rodzaju wykonywanej pracy.

Bluzy robocze — obowiązkowy element ochronny podczas pracy na wolnym powietrzu

Bluzy robocze mają za zadanie chronić pracowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr czy niskie temperatury. Zapewniają one izolację cieplną, dzięki czemu możliwa jest komfortowa i efektywna praca na wolnym powietrzu. Jeśli odzież robocza jest dodatkowo wyposażona w elementy odblaskowe, znacznie zwiększa to bezpieczeństwo, w szczególności podczas pracy na budowie czy też w niewielkiej odległości od dróg.
Oferujemy bluzy robocze zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, wiele z nich wyposażono w kieszenie i przegródki, które umożliwiają przechowywanie telefonów komórkowych lub innych akcesoriów. Naszym sztandarowym produktem są polary robocze, ale w ofercie można znaleźć również ciepłe i oddychające softshelle oraz kamizelki. Bluzy robocze są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, zaprojektowano je z myślą o komforcie noszenia przez cały dzień pracy.

Spodnie robocze — zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, niebezpiecznymi przedmiotami i substancjami chemicznymi

Spodnie robocze stanowią nieodłączny element odzieży ochronnej w pracy. Są one wykonane z trwałych materiałów, aby zapewnić ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz kontaktem z niebezpiecznymi przedmiotami. Bardziej specjalistyczne modele spodni roboczych zabezpieczają skórę przed kontaktem z substancjami chemicznymi. Wiele z nich posiada również specjalne wkłady odblaskowe, aby zwiększyć widoczność pracowników w warunkach słabej widoczności, co także przyczynia się do zwiększenia ich bezpieczeństwa.
Nasza oferta obejmuje spodnie o różnych fasonach i krojach, tak, aby każdy pracownik mógł znaleźć spośród nich model, który jest dopasowany do wymiarów ciała i zapewnia swobodę ruchów. Wytrzymałe materiały gwarantują długotrwałe użytkowanie, a liczne kieszenie i przegródki ułatwiają przechowywanie narzędzi i innych akcesoriów niezbędnych do wykonywania pracy.

Kurtki robocze — niezbędna odzież ochronna podczas pracy w trudnych warunkach

Kurtki robocze są niezbędne w wielu środowiskach pracy, ponieważ zapewniają one ochronę nie tylko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także różnymi innymi zagrożeniami zawodowymi. Wykonana z trwałych materiałów odzież ochronna może zabezpieczać przed substancjami chemicznymi, natomiast modele z elementami odblaskowymi lub w jaskrawych kolorach, zapewnią bezpieczeństwo w warunkach ograniczonej widoczności.
Oferowane przez nas kurtki robocze zapewnią doskonałą ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi. Wykonano je z wodoodpornych i wiatroszczelnych materiałów, aby umożliwić wykonywanie pracy nawet w trudnych warunkach. Dostępne są zarówno kurtki z kapturem, jak i softshell czy puchowe. Dużą popularnością cieszą się także modele 3w1, czyli odzież robocza wierzchnia składająca się z ocieplanej warstwy wewnętrznej, oddychającej, wiatroszczelnej i wodoodpornej warstwy zewnętrznej oraz polaru, który można odpiąć i nosić oddzielnie.

Odzież ochronna — taniej kupimy ją w komplecie

Aby mieć pewność, że wszystkie niezbędne elementy odzieży roboczej są ze sobą kompatybilne i odpowiednio dopasowane, warto kupować ubrania robocze w kompletach. Wybierając gotowy zestaw można zaoszczędzić dużo czasu. Wiąże się to również z oszczędnościami, ponieważ kurtka robocza, spodnie robocza czy też bluzy robocze, kupowane razem, są dostępne w niższej cenie niż gdyby inwestować w każdy tych elementów osobno. Wiele zestawów odzieży ochronnej zostało zaprojektowanych z myślą o spełnieniu określonych norm i standardów bezpieczeństwa. Wybierając komplet ubrań roboczych zyskujemy pewność, że uda się spełnić wszystkie te wymogi.

Spersonalizowana odzież robocza dla firm

Ubrania robocze można wykorzystać nie tylko do zabezpieczenia się przed zagrożeniami w miejscu pracy, ale także do promocji firmy. Służy temu personalizacja odzieży roboczej, np. przy pomocy praktycznych haftów, które nie pękają, nie wykruszają się podczas prania, nie ulegają wytarciu ani nie odbarwiają się podczas używania.
Wyposażenie bluz roboczych, spodni roboczych czy też kurtek roboczych w odpowiednie logotypy pomaga w budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy oraz przyczynia się do zwiększenia rozpoznawalności przedsiębiorstwa. Spersonalizowana odzież robocza może ułatwić identyfikację pracowników — dzięki niej klienci i partnerzy biznesowi mogą się upewnić, że rozmawiają z właściwą osobą. Personalizowane ubrania robocze mogą również poprawić więź pomiędzy pracownikami oraz zwiększyć poczucie przynależności do firmy. Jest to zatem nie tylko skuteczna forma reklamy, ale także sposób na zwiększenie motywacji wśród pracowników oraz zaangażowanie zespołu w pracę na wspólny sukces.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży personalizowanej odzieży roboczej, gwarantujemy również najwyższą jakość haftów oraz konkurencyjne ceny!

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl