Koce polarowe

Skorzystaj z naszej oferty skierowanej do firm i wybierz funkcjonalne koce polarowe. To idealny dodatek, który sprawdza się w wielu sytuacjach, w tym na różnych firmowych wyjazdach. Koce, które proponujemy, są wykonane w stu procentach z polaru, dlatego pozostają miękkie w dotyku. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli koców – dostępne są one w szerokim wachlarzu kolorystycznym, a także w różnych rozmiarach. Koce polarowe są doskonałym narzędziem reklamowym. Wyhaftowane logo i wybór właściwego odcienia wpłyną pozytywnie na świadomość marki.

Zamów poglądowy koc polarowy, w tym także z testowym haftem. Jeśli będziesz zadowolony z naszej oferty, zachęcamy do stałej współpracy – będziemy wówczas dostarczać koce na bardziej atrakcyjnych dla Ciebie warunkach.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl