Lekkie polary

Lekkie polary damskie

Lekkie polary męskie

Organizujesz w firmie regularne wyjazdy służbowe – weź pod uwagę lekkie polary, które doskonale sprawdzają się podczas każdej podróży. Jest to zakup, który w pełni się opłaca. Polary te nie niszczą się po wielokrotnym praniu – wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem i są wyjątkowo wytrzymałe. Z wielką przyjemnością można nosić tę odzież ze znakiem firmowym – lekkie polary są przyjemne w dotyku, wykonane z miękkiego materiału. Do wyboru są zarówno polary dla kobiet, jak i dla mężczyzn, które możesz dobrać także ze względu na kolor, w jakim są one dostępne.

Jeżeli interesuje Cię wygląd projektu polara dedykowanego dla Twojej firmy, zamów wersję poglądową, w tym z testowym haftem. Zostań naszym stałym klientem i korzystaj z dostawy odzieży dla firm na bardziej dogodnych warunkach.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl