Szaliki polarowe

Jeśli wybierzesz ciepłe szaliki polarowe dla swojej firmy, możesz liczyć, że reklama, która się na nich znajdzie, będzie kojarzyć się pozytywnie. Szaliki polarowe są dostępne w różnych kolorach i doskonale sprawdzają się podczas długich i mroźnych dni. Zaopatrując się w ten dodatek do stroju, można połączyć przyjemne z pożytecznym – uchronić się przed zimnem i dobrze się prezentować.

Szaliki polarowe mogą jeszcze lepiej pasować do charakteru Twojej firmy – wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiedni haft. Zarówno poglądowy szalik, jak i test haftu możemy przesłać Ci na wskazany adres, jeśli zażyczysz sobie zapoznać się ze wzorem, który dla Ciebie przygotujemy. Zostań naszym stałym klientem i korzystaj z bardziej preferencyjnych warunków, na jakich zapewniamy systematyczną dostawę.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl