Plecaki

plecak nr 1

plecak nr 1

13 kolorów

plecak nr 2

plecak nr 2

5 kolorów

plecak nr 3

plecak nr 3

5 kolorów

plecak nr 4

plecak nr 4

7 kolorów

plecak nr 5

plecak nr 5

10 kolorów

plecak nr 6

plecak nr 6

7 kolorów

Jeśli Twoi pracownicy są w ciągłym ruchu, z pewnością przydadzą się wielofunkcyjne i pojemne plecaki. Ten solidny i precyzyjnie wykonany dodatek doskonale sprawdza się zarówno podczas szkoleń, jak i na co dzień. Można w nim bezpiecznie nosić między innymi laptopy, jak i tablety. Wybierając plecaki z naszej oferty, możesz zamówić takie, które doskonale oddadzą charakter Twojej firmy. Zapewniamy również haft, który będzie tożsamy z wyglądem firmowego logo. Nie chcesz kupować w ciemno – na Twoje życzenie wyślemy poglądowy plecak.

Jeśli zdecydujesz się na stałą współpracę, zagwarantujemy Ci wówczas same korzyści: preferencyjne warunki i systematyczne dostawy. Zamówione plecaki dostarczymy Ci w dogodnym terminie. Realizujemy także zamówienia uzupełniające.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl