Kamizelki softshell

Kamizelki softshell z twoim logo

Zamów dla swojej firmy wygodne i praktyczne kamizelki softshell. Proponujemy odzież tego typu wykonaną z najwyższej jakości materiału, który sprawia, że kamizelki są niezwykle lekkie, oddychające i wodoodporne. Kamizelki, które są dostępne w naszej ofercie pasują zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zdecyduj się na kamizelki, które zapewniają wysoki komfort użytkowania i które możesz kupić w kolorze, który najbardziej odpowiada odcieniom, z jakimi kojarzona jest Twoja marka.

Zamów bezrękawniki, które będą stanowiły wizytówkę Twojej firmy

Bezrękawniki softshell nie tracą nic na swojej atrakcyjności, nawet po wielokrotnym praniu. Wykonamy na Twoje życzenie kamizelkę poglądową, a także zaprezentujemy testowy haft. Warto stać się naszym stałym klientem. Gwarantujemy wówczas lepsze warunki współpracy, w tym systematyczną dostawę kamizelek.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl