Kamizelki softshell

Zamów dla swojej firmy wygodne i praktyczne kamizelki softshell. Proponujemy odzież tego typu wykonaną z najwyższej jakości materiału, który sprawia, że kamizelki są niezwykle lekkie, oddychające i wodoodporne. Kamizelki, które są dostępne w naszej ofercie pasują zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zdecyduj się na kamizelki, które zapewniają wysoki komfort użytkowania i które możesz kupić w kolorze, który najbardziej odpowiada odcieniom, z jakimi kojarzona jest Twoja marka.

Kamizelki softshell nie tracą nic na swojej atrakcyjności, nawet po wielokrotnym praniu. Wykonamy na Twoje życzenie kamizelkę poglądową, a także zaprezentujemy testowy haft. Warto stać się naszym stałym klientem. Gwarantujemy wówczas lepsze warunki współpracy, w tym systematyczną dostawę kamizelek.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

Kontakt

kom. +48 502 468 561
fax +48 18 4464 015
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl
Facebook   Twitter  

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.