Worki

worek nr 1

worek nr 1

16 kolorów

worek nr 2

worek nr 2

6 kolorów

worek nr 3

worek nr 3

7 kolorów

worek nr 4

worek nr 4

9 kolorów

worek nr 5

worek nr 5

11 kolorów

worek nr 6

worek nr 6

5 kolorów

Wielokolorowe worki z praktycznym ściąganiem w postaci sznurka to idealny wybór dla Twojej firmy – sam decydujesz o tym, jaki odcień najlepiej pasuje do charakteru Twojej marki i do firmowego logo. Worki są wykonane z wysokiej jakości poliestru, dlatego też jest to nie tylko atrakcyjny zakup, ale również udana inwestycja. Modne worki, które proponujemy, możesz bardzo łatwo dopasować do Twojej wygody. Sznurki bowiem umożliwiają regulację długości.

Wybierając worki z naszej oferty, możesz wzbogacić odzież firmową o uniwersalny dodatek, który przydaje się na wiele różnych okazji. Na Twoje życzenie możemy zaprezentować Ci poglądowe worki z testowym haftem. Jesteś zainteresowany stałą współpracą – możesz liczyć na systematyczną dostawę worków na korzystnych warunkach.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl