Torby podróżne

Torby podróżne z nadrukiem logo

Jeśli często organizujesz wyjazdy służbowe, niezawodnym dodatkiem podczas każdej podróży mogą być torby podróżne. Te, które znajdziesz w naszej ofercie nadają się zarówno na krótsze, jak i na dłuższe wyjazdy w dowolne miejsce. Wyróżniają się wyjątkową pojemnością, wieloma przegrodami, a także są wyposażone w wygodne, podwójne uchwyty. Torby, które proponujemy, są dostępne w różnych kolorach i modelach, więc bez trudu dobierzesz te, które najlepiej oddają charakter Twojej firmy.

Jeśli chcesz otrzymać poglądową torbę podróżną, na Twoje życzenie ją wyślemy. Podobają Ci się nasze produkty i jesteś zadowolony z realizacji zamówienia – zdecyduj się na stałą współpracę. Zapewniamy wówczas preferencyjne warunki i systematyczne dostawy.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl