Kominy

Zdecyduj się na ciepłe i miłe w dotyku kominy, które są idealnym uzupełnieniem firmowej garderoby w chłodniejsze dni. Kominy, które oferujemy, są niezwykle wygodne, a do tego dostępne w różnych kolorach. Dlatego bez trudu wybierzesz te, które najlepiej będą korespondować z kolorami właściwymi dla firmowego logo. Kominy są precyzyjnie zaprojektowane, dlatego też zapewniają stuprocentową ochronę wrażliwych miejsc przed niskimi temperaturami.

Zakup firmowych kominów to inwestycja, która się opłaca. Łatwo dzięki nim zareklamujesz swoją firmę. Stała współpraca z naszą firmą daje wiele korzyści, w tym dostawę odzieży na bardziej zadowalających warunkach. Na Twoje życzenie wyślemy poglądowy komin, również z testowym haftem. Wszystkie zamówienia realizujemy w komfortowym dla Ciebie terminie.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl