Kurtki 3w1

Uniwersalne kurtki 3w1 to idealna propozycja dla firm, które stawiają na nowoczesne, praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Wybierając kurtki 3w1 z naszej oferty, możesz pokonać każdą przeszkodę w postaci trudnych warunków atmosferycznych. Ta odzież wierzchnia składa się z wewnętrznej, ocieplanej kurtki, a także z kurtki zewnętrznej, która jest wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca.

Trzecim składnikiem jest polar, który można odpiąć i nosić oddzielnie. Do wyboru są kurtki 3w1 w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu jeszcze lepiej uda Ci się dobrać konkretny model do charakteru firmy i odcieni logo. Zostań naszym stałym klientem i ciesz się z systematycznych dostaw na lepszych, preferencyjnych warunkach.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl