Worki odblaskowe

Jeśli w Twojej firmie pracownicy są narażeni na różnego rodzaju niebezpieczne sytuacje, mogą przydać się wówczas worki odblaskowe. Jaskrawe kolory od razu wyróżniają się na tle różnych przestrzeni, dlatego też dzięki nim można zadbać o wyjątkowy komfort zatrudnionych. Wybierając te worki z naszej oferty, możesz je dopasować do indywidualnych potrzeb zarówno pod względem doboru odcienia, jak i haftu. W ten sposób jaskrawe worki idealnie wkomponują się w wizerunek Twojej marki i w kolorystykę logo.

Worki są wykonane z wytrzymałego poliestru, który jest odporny na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Zapewniamy krótki termin realizacji zamówienia, a także poglądowe worki odblaskowe. Przy stałej współpracy możesz oczekiwać na systematyczną dostawę tych worków.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl