Kamizelki polarowe

Uniwersalna, praktyczna i ciepła kamizelka polarowa, która doskonale sprawdzi się w niedogrzanym pomieszczeniu, jako ciepła warstwa pod kurtkę w zimnym dniu i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa ochrona termiczna. Kamizelka z polaru to najczęściej wykorzystywana odzież służbowa w czasie prywatnym. Ze względów praktycznych kamizelki polarowe wybierają najczęściej osoby pracujące w handlu, głównie kobiety. Bezrękawniki z polaru to również popularny gadżet/bonus reklamowy.

Oferujemy bezrękawniki polarowe damskie i męskie dopasowane do sylwetki i bardzo stylowe. Szeroka gama kolorystyczna kamizelek oraz duży wybór rozmiarów sprawiają, że każda firma może wybrać idealny model dla każdego z pracowników. Bezrękawniki z naszej oferty wykonane są z materiału polarowego o gramaturze 280-360 g/m² i dostępne są w rozmiarach od XS do 3XL.

Firmy szczególnie dbające o swój wizerunek i estetyczny wygląd swoich pracowników często zamawiają zestaw bluza polarowa + kamizelka (bezrękawnik).

Dlaczego polar?

O zaletach tego materiału można mówić w nieskończoność. Posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne i hydrofobowe, nawet wilgotny zapewnia ochronę termiczną, a jednocześnie umożliwia odparowanie potu. Odzież wykonana z polaru jest wytrzymała, lekka, wygodna, przewiewna i co ważne nie wchłania zapachów. Polar łatwo się barwi, nie odkształca, nie gniecie, a odpowiednio prany nie traci kolorów, nie mechaci się i zachowuje kształt przez wiele lat.

Kamizelka, czy bezrękawnik?

Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć definicję kamizelki, czy bezrękawnika. Następująca unifikacja języka skutecznie zatarła różnice między tymi określeniami i w zasadzie słowa kamizelka i bezrękawnik określają dziś ten sam model ubioru i można ich używać zamiennie. Chociaż według niektórych źródeł kamizelka nie posiada kołnierza.

Pod względem popularności kamizelki zajmują drugie, po bluzach, miejsce pod względem popularności odzieży z polaru. Podstawowa różnica między bezrękawnikiem, a bluzą to przede wszystkim brak rękawów. Jednak nie to stanowi główną zaletę bezrękawnika i decyduje o jego popularności.

Bezrękawniki polarowe są bardziej dopasowane do sylwetki i bardziej stylowe. Lepsze przyleganie do ciała poprawia nie tylko komfort termiczny, ale także podkreśla sylwetkę, co stanowi ważny atut ubioru zauważany głównie przez panie.

Bezrękawniki mogą być jedno- i dwukolorowe, z wstawkami i bez, ze stójką lub kołnierzem, z kieszeniami lub bez, zakończone ściągaczem lub stoperami. Gama kolorystyczna i wybór fasonów jest praktycznie nieograniczony. Na bezrękawniki stosuje się zazwyczaj grubsze polary o gramaturze od 280 do 360g.

Zalety bezrękawników

Bezrękawniki sprawdzają się głównie w niedogrzanych pomieszczeniach, w przeciągach, a także w tych miejscach pracy, gdzie występuje nagła zmiana temperatur.

Bezrękawnik zapewnia komfort termiczny korpusu, nie ograniczając przy tym swobody rąk, co jest szczególnie istotne przy zajęciach wymagających precyzji. Dobrze chroni przed przechłodzeniem klatkę piersiową oraz dolną część pleców i brzucha, a kołnierz lub stójka – gardło. Pozwala to uniknąć przeziębień oraz stanów zapalnych pęcherza i nerek, tak częstych w niedogrzanych pomieszczeniach zwłaszcza u pań.

Wiele osób wykorzystuje kamizelkę z polaru jako dodatkową warstwę ocieplającą noszoną pod kurtkę.

Komu kamizelkę bezrękawnik?

Najchętniej z kamizelek korzystają kobiety pracujące w handlu. Najczęściej pracują one w pomieszczeniach o niskiej lub zmiennej temperaturze, więc kamizelka dobrze chroni przed zimnej, a z drugie strony zapewnia pełna swobodę i precyzje ruchów. Równie dobrze, z tych samych powodów, kamizelki sprawdzają się w różnego rodzaju magazynach. Bezrękawnik dobrze spełni swoją rolę także w biurze, jeśli przez kilka godzin siedzimy w bezruchu przy komputerze lub dokumentach.

Ale kamizelki polarowe to nie tylko odzież robocza. Kolorowe i stylowe kamizelki z haftem lub nadrukiem mogą z powodzeniem stanowić strój firmowy i świetnie nadają się na prezenty dla klientów.

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.

--------------------------
tel. +48 502 468 561
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl