Kamizelki polarowe

Uniwersalna, praktyczna i ciepła kamizelka polarowa, która doskonale sprawdzi się w niedogrzanym pomieszczeniu, jako ciepła warstwa pod kurtkę w zimnym dniu i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa ochrona termiczna. Kamizelka z polaru to najczęściej wykorzystywana odzież służbowa w czasie prywatnym. Ze względów praktycznych kamizelki polarowe wybierają najczęściej osoby pracujące w handlu, głównie kobiety. Bezrękawniki z polaru to również popularny gadżet/bonus reklamowy.

Oferujemy bezrękawniki polarowe damskie i męskie dopasowane do sylwetki i bardzo stylowe. Szeroka gama kolorystyczna kamizelek oraz duży wybór rozmiarów sprawiają, że każda firma może wybrać idealny model dla każdego z pracowników. Bezrękawniki z naszej oferty wykonane są z materiału polarowego o gramaturze 280-360 g/m² i dostępne są w rozmiarach od XS do 3XL.

Firmy szczególnie dbające o swój wizerunek i estetyczny wygląd swoich pracowników często zamawiają zestaw bluza polarowa + kamizelka (bezrękawnik).

Formularz /

Potrzebujesz innych rozwiązań? Wypełnij formularz

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas: +48 502 468 561.

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

Kontakt

kom. +48 502 468 561
fax +48 18 4464 015
e-mail: biuro@polary-reklamowe.pl
Facebook   Twitter  

(C) 2016 polary-reklamowe.pl – polary firmowe i reklamowe z haftem. Kopiowanie zabronione.